Екскурсії в Тернополі

Допомагаємо провести дозвілля за допомогою різноманітних екскурсій по Тернополю і тернопільській області для сімей та туристичних груп.
Розробка персональних екскурсійних програм. Зустріч та поселення туристів, харчування груп, організація дозвілля для туристів в Тернополі.

Щоб замовити поїздку по даних місцях звертайтесь за телефоном: +38 (068) 646-999-5


Тернопільщина (замки, водоспади, печери)

 

http://www.okraina.com.ua/tours/excursion/ternopilshchina-(zamki-vodospadi-pecheri).html

Тернопіль – Почаїв – Кременець – Вишнівець – Збараж – Дружба – Бучач – Русилів – Язловець – Нирків – Чортків – печера «Вертеба» – печера «Язиченська» – Тернопіль

Прагнете нових вражень і трохи адреналіну? Пірни у міні Ніагарський – Нирківський водоспад або спустись у печеру Вертеба – сакральний храм трипільців. Відвідай православний Ватикан – Почаївську лавру, де Богородиця слід лишила і здавна зцілюють вірян мощі святого Іова. Пізнай край Байди Вишневецького та кременецьких відьом і таємницю листування вченого Галілео Галілея з Христофором Збаразьким.

Нездоланні твердині Волині (три замки, святині)

 

http://www.okraina.com.ua/tours/excursion/nezdolanni-tverdini-podillya.html

Тернопіль – Почаїв – джерело Св. Анни – Кременець – Вишнівець – Збараж – Тернопіль

Побачите музику в камені – чудові собори, розкішні палаци і цілющу купель Святої Анни. Торкніться стопи Богородиці у Почаївській Лаврі й поклоніться її чудотворній іконі. Це край оборонних храмів і могутніх замків. Не дарма він став колискою засновника козаччини Дмитра Байди-Вишневецького. Саме тут писав палкі листи закоханий Бальзак.

Срібні водоcпади Тернопільщини (два водоспади, три замки, два палаци)

http://www.okraina.com.ua/tours/excursion/sribni-vodocpadi-ternopilshchini.html

Тернопіль – Бучач – Русилів – Язловець – Нирків – Тернопіль

 

Бучач – багате й розбещене меценатами містечко. Не випадково саме тут у 18 ст. з’явився таємничий скульптор Іоанн Пінзель, чиї роботи донині благословляють.

І хоча ви подумки ще занурені в містичне, ваше тіло вже насолоджується бризками струмка, що, стрибаючи по живописних скелях, прагне вирватися на волю – от і Русилівські водоспади.

Від чистоти води – до чистоти душі в Язловецькому повіті, де й донині височать оборонний замок і палац.

Тринадцять миль, і ви у мальовничій долині, оточеній лісами, скелями, ярами. Ніби виткані з повітря, з’являються вежі Червоноградського замку, шумить й манить кришталем водоспад на річці Джурин.

Печери Тернопільщини (три печери)

http://www.okraina.com.ua/tours/cave/eksklyuzivniy-tur-pecheri-ternopilshchini.html

Тернопіль – Млинки – Більче-Золоте – Монастирок – Тернопіль

Відчуйте енергетику каменів-мегалітів, пройдіться поселеннями трипільської культура і зануртеся в духовний світ трипільців, їхнє розуміння Святої Трійці, їхні традиції, «ритуальні війни», знання історичної астрономії.

Помилуйтеся пучечками снігу в любу пору року, висячими бурульками із глини і води, прозорим склом в стіні – це все печерні красоти утворенні мільйонами століть.

Опільська Швейцарія

Тернопіль – Жуків – Надрічне – Біще – Поручин – Урмань – Пліхів – Розгадів – Краснопуща – Поморяни – Тернопіль

Мандрівка в один із найбільш мальовничих куточків Тернопілля з унікальними ландшафтними панорамами, прадавньою історією та архітектурою, талановитими мешканцями, п’янким повітрям, наповненим містичними переказами…

«Опільська Швейцарія» на берегах Золотої Липи. А яка Швейцарія без сиру?